








112.000 eur
Persoana juridica
Descriere anunt
REA1023859 Svn Residentialist va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona centrala, pe strada Mihai Eminescu, intr-un imobil cochet cu doar doua etaje. Apartamentul se remarca prin eleganta, luminozitate si atmosfera sa primitoare, fiind complet renovat si pregatit sa devina caminul perfect pentru cei care isi doresc confort si acces rapid la tot ce inseamna viata urbana.
Cu o compartimentare functionala si finisaje moderne, locuinta imbina farmecul cladirilor vechi cu rafinamentul contemporan. Imobilul este incadrat in clasa de urgenta U2, insa se afla intr-o stare foarte buna, oferind stabilitate si un cadru linistit intr-una dintre cele mai frumoase zone ale Bucurestiului.
Strada Mihai Eminescu este una dintre cele mai apreciate artere ale capitalei, aflata la doar cativa pasi de bulevardul Dacia, de Piata Romana si de zona Dorobanti. In apropiere se gasesc restaurante selecte, cafenele, scoli bune si mijloace de transport, facand din acest apartament alegerea ideala pentru cei care isi doresc un stil de viata urban, cu toate avantajele zonei centrale.
O oportunitate rara de a locui intr-un spatiu elegant, amplasat intr-una dintre cele mai valoroase si vibrante zone ale orasului.
Pentru mai multe detalii si vizionari, va stam la dispozitie!
ID: 16847264
Contactează vânzătorul
Persoana juridica
Nina Noapte
pe site din 8 Julactiv:
Nu există recenzii
Mai multe anunțuri ale utilizatorului
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Drepturile consumatorilor
Acest anunț a fost publicat de către un vânzător privat.
Ca urmare, legile privind drepturile consumatorilor nu se aplică în cazul achizițiilor pe care le faci de la acest vânzător. Este deosebit de important să respecți sfaturile noastre cu privire la siguranță în interacțiunile cu vânzători privați.
Loading ad...
Contactează vânzătorul
Persoana juridica
Nina Noapte
pe site din 8 Julactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare




































































































































































































































































































































