GLX2476B.Hobjila Cristina
pe site din 5 Mai
activ: 10 Feb 2026 21:14

159.000 eur
Companie
Descriere anunt
Oferta Exclusiva. Avem cheile proprietatii.
Vanzare apartament 3 camere mobilat si utilat Baneasa Complex Greenfield.
Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere in Greenfield Residence-Cartierul Salcamilor in vecinatatea parcului mare.
Apartamentul este situat la etajul 5 unui imobil ce a fost construit in anul 2018.
Apartamentul este foarte bine compartimentat fiind compus din living, bucatarie, 2 dormitoare, 2 grupuri sanitare, hol si balcon.
Apartamentul dispune de finisaje de calitate: aer conditionat, tamplarie PVC cu geam termopan, CATV, internet, usa metalica, centrala proprie.
Amenajarile realizate sunt echilibrate, fiind imbinate elemente decorative clasice cu elemente moderne, in tonuri calde.
De asemenea apartamentul dispune si de un loc de parcare.
Imobilul este situat in zona Baneasa - Complex Greenfield, o oaza de liniste si aer oxigenat. Complexul dispune de: loc de joaca pentru copii, supermarketuri, spatii verzi generoase, administrare, paza permanenta, iluminat exterior, contor apa, canalizare.
Pretul de vanzare pentru apartament este de 159000 euro.
Pretul de vanzare pt locul de parcare este de 8000 euro.
Pretul total de vanzare este de 167000 euro.
Comisionul agentiei imobiliare este de 2%.
Va astept la vizionare.
Cristina Hobjila
0724226315
Informatii eficienta energetica:
Clasa energetica: A
Consumul de energie primara:
Indicele de emisii echivalent CO2:
Consum de energie din surse regenerabile:
Confort: 1
Tip imobil: Bloc de apartamente
Număr Băi: 2
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 1
Specificații
Numar Camere3
Suprafață utilă (m²)70
An constructie2018
Etaj5
CompartimentareSemidecomandat
Număr niveluri imobil5
ID: 16599176
Contactează vânzătorul
Companie
GLX2476B.Hobjila Cristina
pe site din 5 Mayactiv:
Nu există recenzii
Mai multe anunțuri ale utilizatorului
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Despre companie
Loading ad...
Contactează vânzătorul
Companie
GLX2476B.Hobjila Cristina
pe site din 5 Mayactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare