Florin Ghenceanu
Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
pe site din 24 Aug
activ: 10 Feb 2026 21:14






165.000 eur
Companie
Descriere anunt
Proprietar,
vand prin agentie(birou vanzari - tel: 0720002332 - pentru detalii si vizionari), ce ofera servicii(consiliere si asistenta, bancara si notariala complete incluse, postvanzare, indiferent de modul de achizitie, cash /credit),
imobil(arata exact ca in fotografii) cu suprafata utila de 209mp open space (necompartimentat), avand statutul juridic: apartament, situat la parter, cu vizibilitate stradala cu o deschidere de 15m, dispunand si de 2 locuri de parcare(in cota indiviza).
Locatia proprietatii este in Popesti-Leordeni, pe strada Leordeni la parterul unei vile(regim de inaltime p+3+pod, in total in vila fiind 4 apartamente, cate unul pe etajul 1, respectiv etajul 2, si, doua apartamente pe ultimul etaj) dispunand de toate
utilitatile; apa, canalizare, gaz, energie electrica(inclusiv curent trifazic).
Statia STB pentru autobuzul 440 este in imediata apropiere acesta facand legatura cu metroul de la statia PIATA SUDULUI, dar si pentru 480 care face legatura cu statia de metrou Berceni sau Anghel Saligni.
Spatiul este pretabil fie pretabil pentru activitati profesionale, fie, se poate recompartimenta in doua sau 3 apartamente(doua de 2 camere sau 3 garsoniere sau alte variante, dupa cum se doreste.
Anul de constructie al vilei este 2007.
Zona este una rezidentiala.
Proprietatea este disponibila imediat si nu este purtatoare de TVA .
Comision 0,6%(aproximativ 1000euro) - pentru cumparator, din pretul de tranzactionare al proprietatii, beneficiind de toate serviciile mentionate mai sus.
Confort: 1
Tip imobil: Casă/Vilă
Număr Băi: mai mult de 3
Posibilitate parcare: Da
Nr. locuri parcare: 2
Specificații
Suprafață utilă (m²)209
An constructie2007
Numar Camere5CompartimentareDecomandat
EtajParter
Mobilat/Utilat3
Număr niveluri imobil3
ID: 16829195
Contactează vânzătorul
Companie
Florin Ghenceanu
pe site din 24 Augactiv:
Nu există recenzii
Mai multe anunțuri ale utilizatorului
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Despre companie
Loading ad...
Contactează vânzătorul
Companie
Florin Ghenceanu
pe site din 24 Augactiv:
Nu există recenzii
Loading ad...
Vezi mai multe anunturi ale acestui vânzator
Toate anunturileAnunturi similare




















































































































































































































































































































































































































































































