arrow-right
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
TERENN INTRAVILAN//HALE// BARIERA BUCURESTI
5.575.000 eur
Persoană fizică
calendar
06.05.2026
check
Număr de telefon validat

Descriere anunt

Teren 22.300 mp – oportunitate dezvoltare rezidențială / industrială – Strada Petrolului Oportunitate excelentă de investiție! Se oferă spre vânzare teren cu suprafața totală de 22.300 mp, situat într-o zonă cu acces facil și deschidere de 143 ml la Strada Petrolului. Proprietatea dispune de infrastructură existentă și construcții pe teren: Hale industriale cu suprafață totală de aproximativ 6.000 mp Post trafo cu putere instalată de 1000 kW 2 transformatoare de 1000 kW Sistem de panouri fotovoltaice – 200 kW Foraj de mare adâncime pentru alimentare cu apă Amplasamentul este în vecinătatea companiei UPETROM, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Datorită suprafeței mari și deschiderii generoase, terenul este ideal pentru dezvoltarea unui ansamblu rezidențial, proiect mixed-use sau pentru activități industriale / logistice. Se ia în calcul și posibilitatea unei colaborări sau asocieri cu dezvoltatori imobiliari pentru realizarea unui proiect rezidențial. Preț: 250 €/mp – negociabil Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați COMISION 2% Suprafaţă totală: 22300 m² Suprafaţă birouri: 1 m² An finalizare construcție: 2000 Stadiu construcţie: Finalizat Număr încăperi: 30 Număr Grupuri Sanitare: 10 Structură rezistenţă: Beton Acces: Cale rutieră Comision cumpărător: 2% Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Alte tipuri
Specificații
Suprafață utilă (m²)22300
An constructie2000
ID: 16834659
eye 5
Persoană fizică

Daniel

pe site din 12 Mar
activ:
profile-icon45 anunțuri
Nu există recenzii
phone-call-iconXXXX XXX XXX
check-iconnumar de telefon validat
Mai multe anunțuri ale utilizatorului
map-icon
Ploiesti, Prahova
Drepturile consumatorilor
Acest anunț a fost publicat de către un vânzător privat.

Ca urmare, legile privind drepturile consumatorilor nu se aplică în cazul achizițiilor pe care le faci de la acest vânzător. Este deosebit de important să respecți sfaturile noastre cu privire la siguranță în interacțiunile cu vânzători privați.

Loading ad...