,
pe site din
activ:
Nu există recenzii
Toate anunțurile publicate de
Filtreaza0
cele mai noi
Moneda:
Afisează:

Ap 3 camere parcare boxa Complex Golden Rose Chitila Mogosoa
106.000 eur
Chitila

Samurcasi str Modolea Teren 306 mp dubla deschidere cu AC pt
26.999 eur
Crevedia

Crevedia 405 mp deschidere 18 ml
25.000 eur
Crevedia

Vila 5 camere P 1 teren 502 mp Buftea Crevedia
199.900 eur
Buftea

Vila P 1 M Chitila Str Islaz Scoala Noua Parc Valea Mangului
227.000 eur
Chitila

Lot 400 mp utilitati strada asfaltata 50 euro/mp
20.000 eur
Crevedia

Chitila Triaj Apartament 3 camere 2 bai curte proprie
62.000 eur
Bucuresti

Casa 4 camere 90 mpu Samurcasi Complex Guliei Sole Residence
139.900 eur
Crevedia