Case Vile de vanzare Jud. Cluj, Numar Camere: 4
494 anunțuriFiltreaza2
cele mai noi
Moneda:
Afisează:
Anunțuri premium

Casa 7 camere, 210 mp utili, 800 mp teren, Grigorescu
690.000 eur
Cluj-Napoca

Casa individuala 4 camere, 524 mp teren, in Mihai Viteazu
219.000 eur
Mihai Viteazu

Casa individuala, 546 mp, 8 camere, 2 garaje, 905 mp teren,
244.999 eur
Cluj-Napoca

Casa individuala cu 6 camere, 1324 mp teren, zona Turda Noua
350.000 eur
Turda
Anunțuri

Casa individuala, semifinisata, 130mp, 700mp teren, Dezmir
225.000 eur
Dezmir

Casa tip duplex la cheie cu 500 mp teren, Popesti
319.900 eur
Popesti

Casă ultra finisată - mobilată - piscină infinity
399.000 eur
Popesti

Casa 4 camere 158mp utili in Dezmir, plus garaj
275.000 eur
Dezmir

Casă individuală aproape de Castelul Banffy, Răscruci
130.000 eur
Rascruci

Casa semifinisata 150 mp, P+E+terasa circulabila 70 mp Floresti
229.000 eur
Floresti

Casa individuala/240mp utili/teren 700mp/2 garaje/zona Stadionului
450.000 eur
Cluj-Napoca

Casa tip Duplex,zona Tauti
219.000 eur
Floresti

Duplex semifinisat, Floresti
150.000 eur
Floresti

Casă spațioasă cu teren generos, de 3000 mp și priveliș
130.000 eur
Dej

Casă premium „la cheie”, Design de top, CF, Panoramă s
275.000 eur
Chinteni

Casa individuala la cheie in Corusu, 120 mp utili si 500 mp
250.000 eur
Corusu

Casă tip duplex la cheie, in cartier Europa!
585.000 eur
Cluj-Napoca

Casă cu 3 dormitoare doar 195000 Euro zona Planoare din Dez
195.000 eur
Dezmir

Casa individuala 130 mp utili, teren de 800 mp, in Jucu de S
190.000 eur
Jucu De Sus

Duplex, PF, 129 mp, 280 teren, zona Terra
219.900 eur
Floresti

Casa 4 camere, 109 mp, zona Terra
262.000 eur
Floresti

Locuinta moderna cu design cubic si curte plana in Dezmir
245.000 eur
Dezmir

Casă nouă de vânzare în Florești – zona Catanelor, lângă Cartier Terra
184.000 eur
Floresti

Casă tip duplex cu 4 camere de vânzare în Florești, Comision 0
181.500 eur
Floresti

Casă duplex 120 mp cu teren 250 mp, zonă Tăuțiului
210.000 eur
Floresti

Ultimele 3 disponibile-Casa individuala Zona Auchan Iris
375.000 eur
Cluj-Napoca

De vanzare Casa cu gospodarie in Mera
297.000 eur
Suceagu

Oportunitatea lunii mai! De la 349.900eur la 339.900eur!
339.900 eur
Floresti

Unitate duplex finisată 4 camere, 120mp utili, Chinteni
232.000 eur
Chinteni

Casa la cheie in Apahida, 140mp, cu 703mp teren
240.000 eur
Apahida

Vând casa 20 de km de Cluj Napoca, (Rascruci)
140.000 eur
Rascruci

Casa individuala 144 mp, teren 500 mp, la rosu, in Tureni
210.000 eur
Tureni
Te-ar putea interesa si
Toate anunturileLocații
Loading ad...