Toate anunțurile Jud. Caras Severin

Filtreaza1
cele mai noi
arrow-down
categories
categories
Anunțuri
Resita Casa si Pensiune P 2 Mansd.827 Mp
heart

Resita Casa si Pensiune P 2 Mansd.827 Mp

270.000 eur
Resita
Casa cu teren 315 mp – Moldova Veche, jud. CS
heart

Casa cu teren 315 mp – Moldova Veche, jud. CS

115.000 eur
Moldova Noua
Caransebes, 4 Cam., Dec., Et.2, Zona Pipirig
heart

Caransebes, 4 Cam., Dec., Et.2, Zona Pipirig

70.000 eur
Caransebes
Resita, 2cam,cf1.Semidec.Moroasa
heart

Resita, 2cam,cf1.Semidec.Moroasa

47.500 eur
Resita
Teren Intravilan in zona Trei Ape, 6889 Mp., 14,5 Euro/Mp.,
heart

Teren Intravilan in zona Trei Ape, 6889 Mp., 14,5 Euro/Mp.,

99.900 eur
Brebu Nou
Resita, 2 Cam. Dec. Mobilat Utilat, Parter, Micro 2
heart

Resita, 2 Cam. Dec. Mobilat Utilat, Parter, Micro 2

49.900 eur
Resita
Bocsa Teren 9400 Mp Intravilan
heart

Bocsa Teren 9400 Mp Intravilan

49.900 eur
Bocsa
Vând duplex la cheie - suprafață utilă este de 110 m2 ,
heart

Vând duplex la cheie - suprafață utilă este de 110 m2 ,

115.000 eur
Caransebes
Echipe de Constructii case de la fundatie la ultimul detaliu
heart

10 lei
Caransebes
Oravita | Garsoniera PREMIUM | La Cheie | Etj.1 | Usor Negoc
heart

19.500 eur
Oravita
Resita, 2 cam.cf.1, Semidecom.Lunca
heart

Resita, 2 cam.cf.1, Semidecom.Lunca

51.900 eur
Resita
Casa de vacanta in Herculane - ID : RH-23254-property
heart

Casa de vacanta in Herculane - ID : RH-23254-property

210.000 eur
Baile Herculane
Resita, 3 Cam. Dec., Mobilat Utilat, Micro 2
heart

Resita, 3 Cam. Dec., Mobilat Utilat, Micro 2

63.000 eur
Resita
Resita, Apart.3 cam. cf.1.Decom. Ultracentral
heart

Resita, Apart.3 cam. cf.1.Decom. Ultracentral

84.900 eur
Resita
Resita, 3 Cam. Dec., Mobila Utilat, Parter Inalt, Micro 4
heart

Resita, 3 Cam. Dec., Mobila Utilat, Parter Inalt, Micro 4

69.500 eur
Resita
2 Complexuri multifunctionale de inchiriat – ultracentr...
heart

2 Complexuri multifunctionale de inchiriat – ultracentr...

5 eur
Moldova Noua
Nicolint, Casa la Cheie, 5 Incaperi, Pret Negociabil
heart

Nicolint, Casa la Cheie, 5 Incaperi, Pret Negociabil